(Polski) Co Cię powstrzymuje, żeby iść w życiu tam gdzie chcesz? Poznaj swoje progi i bariery. Tydzień 5.

Sorry, this entry is only available in Polish.

Ten artykuł pochodzi z Książki dla Ciebie. Jeśli szukasz pomocnika, który pozwoli ci odkryć własne, najlepsze odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania, to ta książka jest dla ciebie. Ona nie opisuje, lecz działa wraz z tobą, w miarę jak ją czytasz i wypełniasz rysunkami, opowiadaniami czy przemyśleniami. Dodatkowo teraz 448 stron inspirujących ćwiczeń i anegdot dla czytelników bloga dostępnych jest z rabatem 50%. Wystarczy że, na stronie wydawnictwa Rebis, podasz kod tastywayoflife.
Ewa Mukoid on EmailEwa Mukoid on FacebookEwa Mukoid on LinkedinEwa Mukoid on Youtube
Ewa Mukoid

Coach PCC ICF, mentor, założycielka Instytutu Mukoid. Doktor nauk humanistycznych, filozof i przedsiębiorca, autorka książek i artykułów. Praktykuje coaching jako filozofię sensownego życia i sztukę szczęścia. Od 2000 roku prowadzi procesy rozwojowe oraz mentoring dla osób, zespołów i organizacji, które chcą wzmacniać swoją efektywność i kreatywność, rozwijając umiejętności osiągania satysfakcji (radości) poprzez świadome i twórcze rozwijanie swoich zasobów. Autorka Książki dla ciebie, z której pochodzi cykl “W 12 tygodni do Twojego wymarzonego roku 2018.”


 • Uświadomiłam sobie dzięki temu artykułowi, że moja przemiana miała miejsce już niemal 4 lata temu! Przewartościowałam swoje życie, nauczyłam się nie żałować własnych decyzji. Wciąż uczę się żyć chwilą, która jest teraz bez wybiegania w przyszłość. To jest najtrudniejsze.

  • Czyli próbujesz żyć uważnie? To jest rzeczywiście trudne. Ja uczę się codziennie od mojej córki. Ona jeszcze nie wie, co to jest przyszłość i przeszłość. Piękne czasy… 🙂

 • Szaman Shamansky

  Ja jestem raczej z tych “Just do It” i nie mam takich problemów, ale wielu moich znajomych się z nimi boryka. Jak o tym usłyszę, chętnie polecę im Twój artykuł, bo zawiera wiele mądrych rad, które dla mnie, jako dla psychologa, wydają się być skuteczne 🙂

 • Bardzo prosta i fajna instrukcja by zmienić życie na lepsze. Ja z mojego jestem zadowolona, bo kiedyś sama przeszłam przez ten proces, a teraz ciągła świadomość tego co chce i czego nie chce pozwala mi świadomie cieszyć sie i korzystac z życia.

 • Enjoye

  Ja na szczęście mam niewielkie problemy w realizacji planów, najczęściej są one przelotnej natury finansowej, ale do przeskoczenia.

 • O, zapowiada się ciekawie i z pewnością będzie bardzo przydatna dla wielu osób! 🙂 Prosto i jasno przekazane, więc nic tylko analizować i działać 🙂

Related Posts