(Polski) Jakim rodzicem jesteś?

Sorry, this entry is only available in Polish.

  • Myślę, że jestem całkiem znośną matką. Nie marudzę bez powodu, kocham spędzać z dzieciakami czas, a fakt, że pierwszą córkę urodziłam w wieku 19 lat, powoduje, że nie ma między nami pokoleniowej przepaści.

  • Jestem początkującą mamą – córcia ma 3 miesiące. Achhh chciałabym być mądra przy wychowaniu dziecka i wiedzieć, kiedy wymagać a kiedy odpuścić. Do tego jest potrzebna pomoc taty, który nie wyolbrzymia, ale trzeźwo patrzy na sytuację. Fajnie, że zdecydowałeś się poprowadzić bloga o tematyce rodzicielskiej. Pełno jest kobiet, a potrzebny jest też męski punkt widzenia.

  • Sylwia Antkowicz

    Bardzo fajny test. Ja jestem mama poltorejrocznej dziewczynki i na pewno latwiej byliby mi odpowiedzieć na te pytanie gdybym miala juz nastolatkę w domu. Bo przy wychowaniu wiele zależy tez od postawy dziecka, jeśli jest odpowiedzialne to mozna mu pozwolic na wiecej (Np. Późniejsze powroty)

  • Adrian Suszczyński

    jestem zabawnym i fajnym rodzicem, fajnie 🙂

  • Dzisiaj moja córka usłyszała od swojej koleżanki ze jestem fajną mamą 🙂 Akurat pomogłam jej ugasić jeden z jej szkolnych pożarów 🙂 Bez tekstów jak mogła pomylić dni i nie wziąć odpowiednich książek do szkoły 🙂 Traumą było dla niej już to, że nie miała podręczników do przyrody – którą ma z wymagającym nauczycielem i nie tolerującym potknięć. Ale potrafiła rozwiązać ten problem. Skołowała telefon i zadzwoniła do mnie. Oczywiście mocno przerażona – zaczynam pracę szybciej niż ona szkołę – więc musiałam się urwać 🙂 Ogólnie przed jej szkołą rozwiązałyśmy problem 🙂 i jestem z niej dumna – bo nie zamknęła się w toalecie i nie zaczęła płakać i rozpaczać – tylko szukała rozwiązań i je znalazła 🙂

  • Jestem zabawnym i tolerancyjnym rodzicem..zobaczymy co córy powiedzą jak będą nastolatkami 🙂