INTRO

Dla kogo jest ten blog?

Wszyscy marzymy o szczęśliwym i spełnionym życiu, ale kiedy spojrzymy wokół, można odnieść wrażenie, że tylko niewielu osobom się to udaje. Tylko niewielu z nas znalazło smaczny sposób na życie. Niewielu z nas realizuje swoje marzenia. Przeważnie zadowalamy się szarością i przeciętnością. Często dlatego, bo boimy się ryzyka, bo widzimy wiele zagrożeń, bo lepiej jest nie stracić nic, niż coś zyskać.

Jeśli i Ty marzysz o zmianie, o smacznym życiu, ale czujesz, że stoisz w miejscu, że się wahasz, miotasz, poszukujesz… to ten blog jest dla Ciebie!

W moim przekonaniu smaczny sposób na życie jest na wyciągnięcie ręki dla KAŻDEGO.
Celem tego bloga jest pokazanie, że to przekonanie jest prawdą. Zachęcenie do małej zmiany, która zbliży cię do realizacji marzeń o smacznym życiu. Pomimo przeciwności, strachu i zwątpienia otoczenia. Wiem, że najtrudniej jest zrobić pierwszy krok we właściwym kierunku… Ale to możliwe. Chcę inspirować cię do odkrywania, do odważnych decyzji, do eksperymentowania. Do znalezienia swojego miejsca na ziemi. Do życia w zgodzie z samym sobą, otaczającymi nas ludźmi i ze światem. Do cieszenia się życiem, jak dziecko.

Co konkretnie dostaniesz, śledząc bloga?

  • Poznasz inspirujące historie naszych gości, którzy znaleźli sposób na smaczne życie i zdecydowali się go zrealizować. Dostaniesz informacje, które pomogą Ci w powtórzeniu podobnego przedsięwzięcia.
  • Spotkasz się z ekspertami, którzy dzięki praktycznym wskazówkom pomogą Ci dokonać pozytywnej zmiany w sferze mentalnej. A to dlatego, że bariery częściej można znaleźć w swojej głowie, niż w rzeczywistości.

Ale to nie wszystko… Bo ja osobiście też chciałbym dać Ci coś od siebie.

Chcę, żebyś wiedział, że ja też przechodzę przez dużą zmianę w swoim życiu i że nie zawsze jest różowo, kiedy zdecydujemy się sięgnąć po marzenia. W wieku 41 lat po raz pierwszy zostałem ojcem. I dlatego odkładam na później plany wejścia na Mount Everest, który jest ostatnim szczytem w Koronie Ziemi, jaki mi pozostał. Bo chcę być teraz z rodziną, rozwijać się jako tata, dlatego wziąłem niemal rok urlopu tacierzyńskiego. Chcę pokazać, że zaangażowane ojcostwo jest być może najsmaczniejszym sposobem na życie.

Kim jestem?

Nazywam się Tomasz Smaczny. Naprawdę. No to już wiesz, dlaczego kocham smakować życie! Lubię doświadczać, odkrywać i uczyć się o świecie, który mnie otacza. W ciągu 40+ lat przeżyłem całkiem sporo… i ciągle mi mało. Na blogu stopniowo dzielę się swoimi różnymi doświadczeniami. Od zawsze fascynowało mnie eksplorowanie świata i ludzkich możliwości. Z czasem postanowiłem pomagać innym w realizacji swoich celów. Mam piętnastoletnie doświadczenie w zarządzaniu kilku i kilkudziesięcioosobowymi zespołami, również w międzynarodowym środowisku i jestem certyfikowanym coachem International Coach Federation.

Kontakt i współpraca

Być może masz sugestie, pomysły albo komentarze, którymi chciałbyś się ze mną podzielić. A może masz pomysł na wspólny projekt – non-profit, barterowy albo komercyjny. Moje 17 lat doświadczenia w marketingu i reklamie dużych korporacji z pewnością zaowocuje odpowiedzialną, kreatywną współpracą i zrozumieniem wzajemnych potrzeb. Nie wahaj się, z przyjemnością przeczytam Twoją wiadomość i obiecuję na nią odpowiedzieć. Pisz na: tomasz@tastywayoflife.com

  • Podoba mi się Twój blog i na pewno będę tu częściej wpacac. W oryginalny sposób podchodzimy do tematu. W ogóle to bardzo chętnie nagralabym z Tobą podcasta jako z facetem na tacierzynskim i jeszcze edukatorem takim, ale o tym napiszę Ci na maila w przyszłym tygodniu? pozdrawiam!