4 pomysły rodzicielskie z pomocą RIE, dzięki którym będziesz miała spokojniejszy sen [podcast].

Kiedy Natalia Łuczak z HejMama.pl poprosiła mnie o rozmowę na temat filozofii rodzicielskiej RIE (czytaj raj), zorientowałem się, że być może jest to pierwsza publiczna rozmowa o RIE w polskich mediach. Bardzo się cieszę, że mogliśmy porozmawiać, jak to podejście sprawdza się w codziennym życiu rodzica i dziecka i sprawia, że w domu jest… spokojniej.

Posłuchaj, jak wykorzystać założenia RIE w konkretnych sytuacjach życiowych:

  • jak zachować się kiedy dzieci zabierają sobie przedmioty?
  • jak komunikować się z dzieckiem?
  • jak filozofia RIE podchodzi do chwalenia i nagradzania?
  • czym jest samodzielna zabawa?

Przy okazji dowiesz się, czym jest RIE, dlaczego mi się podoba i czy warto się tym w ogóle zainteresować.

Miłego słuchania! (kliknij w obrazek)

podcast RIE

Zastanawiasz się, jak podejście RIE działa w codziennym życiu? Dołącz do grupy rodzicielskiej Rodzice RIE, gdzie już ponad 2500 rodziców aktywnie pomaga sobie rozwiązywać codzienne wyzwania.

Grupa jest otwarta dla wszystkich! 🙂

Tomasz Smaczny on EmailTomasz Smaczny on FacebookTomasz Smaczny on InstagramTomasz Smaczny on LinkedinTomasz Smaczny on Youtube
Tomasz Smaczny
Nazywam się Tomasz Smaczny. Rodzicielstwo w duchu RIE (raj) to mój smaczny sposób na życie. Wspieram mamy i tatów w podejmowaniu najlepszych decyzji dotyczących wychowania swoich pociech. Żebyś jako rodzic miał więcej frajdy, spokoju, luzu i spełnienia. Robię to w oparciu o nurt rodzicielski RIE (czytaj: raj), który jako pierwszy konsekwentnie promuję publicznie w Polsce, oraz o wieloletnią praktykę coachingową. Sam jestem tatą pięciooletniej Tosi i doskonale wiem, że dużo łatwiej jest mówić niż robić.
Dlaczego to robię? Przeczytaj moją historię...

Zobacz także: