Najlepsze pytanie do dziecka po zajęciach z angielskiego?

Kiedy wysyłamy swoją małą pociechę na zajęcia z języka angielskiego (lub jakiegokolwiek innego), to naturalnie jesteśmy ciekawi po każdych zajęciach, czego dziecko się nauczyło. W końcu angażujemy swój czas i pieniądze po to, żeby nasz Maluch w niedalekiej przyszłości władał angielszczyzną, niczym Wołodyjowski swoją szabelką. Czyż nie tak?

Niemniej jestem przekonany, że pytanie dziecka po zajęciach, czego się dzisiaj nauczyłeś? nie jest najlepszym możliwym pytaniem. Co więcej, zadając takie pytanie do znudzenia po każdych zajęciach możemy zrobić dużo złego. Nie, nie dziecku. Samemu sobie… Zastanawiasz się, o co mi chodzi? Odpowiedź znajdziesz pod tym linkiem.

Przeczytaj mój gościnny artykuł
na EduBears.pl


Tomasz Smaczny on EmailTomasz Smaczny on FacebookTomasz Smaczny on InstagramTomasz Smaczny on LinkedinTomasz Smaczny on Youtube
Tomasz Smaczny
Nazywam się Tomasz Smaczny. Rodzicielstwo w duchu RIE (raj) to mój smaczny sposób na życie. Wspieram mamy i tatów w podejmowaniu najlepszych decyzji dotyczących wychowania swoich pociech. Żebyś jako rodzic miał więcej frajdy, spokoju, luzu i spełnienia. Robię to w oparciu o nurt rodzicielski RIE (czytaj: raj), który jako pierwszy konsekwentnie promuję publicznie w Polsce, oraz o wieloletnią praktykę coachingową. Sam jestem tatą pięciooletniej Tosi i doskonale wiem, że dużo łatwiej jest mówić niż robić.
Dlaczego to robię? Przeczytaj moją historię...

Zobacz także:

recent_post_slider category="289" limit="5" design="design-3" hide_post="4915"