Minimalistyczna wyprawka dla noworodka.

“Im mniej, tym lepiej.” to motto bardzo bliskie mojemu sercu. Dlatego kiedy na moim ulubionym portalu dla rodziców – Ładne Bebe – przeczytałem o minimalistycznej wyprawce dla małej Jagny, pomyślałem, że gdybym był swoją żoną kilka lat temu, to właśnie takiego wyboru bym dokonał. 🙂

“Otulacze, mięciutkie pieluszki, kocyki zamiast niemowlęcych gadżetów. Króluje u niej motto less is more. Kosmetyki praktycznie zostały wyeliminowane, wanienka i przewijak służyły tylko przez pierwsze tygodnie, a do zmiany pieluszki używane są waciki z wodą. Nie znajdziecie tu podgrzewaczy do butelek, elektronicznej niani, czy innych niemowlęcych sprzętów. Wyprawkowy minimalizm sprawdza się na co dzień.”

O tym, jakie mama Jagny wybrała tekstylia, ubranka, akcesoria, jak urządziła kącik Maluszka oraz o co zadbała w kwestii pielęgnacji, opowiada jej mama – Agata. Mnie osobiście bardzo cieszy, że mama Jagny nie tylko zadbała o piękne i przydatne przedmioty ale i o swoje kompetencje i umiejętności, korzystając z programu “Pierwsze 100 dni z Maluszkiem”.Minimalistyczna wyprawka dla noworodka. Przeczytaj.


Pierwsze 100 dni z Maluszkiem
Bezpłatny kurs RIE
Tomasz Smaczny on EmailTomasz Smaczny on FacebookTomasz Smaczny on InstagramTomasz Smaczny on LinkedinTomasz Smaczny on Youtube
Tomasz Smaczny
Nazywam się Tomasz Smaczny i jestem ciekawym tatą.
Pomagam mamom i tatom małych dzieci podejmować najlepsze decyzje dotyczące opieki i wychowania swoich pociech. Żeby poczuli się spokojnie, kompetentnie i bardziej spełnieni jako rodzice.

Jak i dlaczego to robię? Przeczytaj moją historię...

Zobacz także