Minimalistyczna wyprawka dla noworodka.

„Im mniej, tym lepiej.” to motto bardzo bliskie mojemu sercu. Dlatego kiedy na moim ulubionym portalu dla rodziców – Ładne Bebe – przeczytałem o minimalistycznej wyprawce dla małej Jagny, pomyślałem, że gdybym był swoją żoną kilka lat temu, to właśnie takiego wyboru bym dokonał. 🙂

„Otulacze, mięciutkie pieluszki, kocyki zamiast niemowlęcych gadżetów. Króluje u niej motto less is more. Kosmetyki praktycznie zostały wyeliminowane, wanienka i przewijak służyły tylko przez pierwsze tygodnie, a do zmiany pieluszki używane są waciki z wodą. Nie znajdziecie tu podgrzewaczy do butelek, elektronicznej niani, czy innych niemowlęcych sprzętów. Wyprawkowy minimalizm sprawdza się na co dzień.”

O tym, jakie mama Jagny wybrała tekstylia, ubranka, akcesoria, jak urządziła kącik Maluszka oraz o co zadbała w kwestii pielęgnacji, opowiada jej mama – Agata. Mnie osobiście bardzo cieszy, że mama Jagny nie tylko zadbała o piękne i przydatne przedmioty ale i o swoje kompetencje i umiejętności, korzystając z programu „Pierwsze 100 dni z Maluszkiem”.Minimalistyczna wyprawka dla noworodka. Przeczytaj.


Pierwsze 100 dni z Maluszkiem
Tomasz Smaczny on EmailTomasz Smaczny on FacebookTomasz Smaczny on InstagramTomasz Smaczny on LinkedinTomasz Smaczny on Youtube
Tomasz Smaczny
Nazywam się Tomasz Smaczny. Rodzicielstwo w duchu RIE (raj) to mój smaczny sposób na życie. Wspieram mamy i tatów w podejmowaniu najlepszych decyzji dotyczących wychowania swoich pociech. Żebyś jako rodzic miał więcej frajdy, spokoju, luzu i spełnienia. Robię to w oparciu o nurt rodzicielski RIE (czytaj: raj), który jako pierwszy konsekwentnie promuję publicznie w Polsce, oraz o wieloletnią praktykę coachingową. Sam jestem tatą pięciooletniej Tosi i doskonale wiem, że dużo łatwiej jest mówić niż robić.
Dlaczego to robię? Przeczytaj moją historię...

Zobacz także: