W jakim wieku najlepiej zostać ojcem?

Niedawno miałem przyjemność być gościem Jarka Kani w podcaście „Ojcowska Strona Mocy”. Zostaliśmy ojcami w zupełnie różnym wieku: Jarek mając lat 25 a ja – 41. W związku z tym naturalnie zaczęliśmy gorąco dyskutować o najlepszym wieku na tacierzyństwo. O naszych doświadczeniach i wnioskach możesz posłuchać w rozmowie pod tym linkiem. Swoją drogą, ciekawe, co ty o tym myślisz… Jaki jest najlepszy wiek dla faceta na rodzicielstwo?

To oczywiście nie jedyny temat naszej półgodzinnej rozmowy. W tym męskim podcaście usłyszysz jeszcze:
– na czym polega filozofia rodzicielska RIE – to zawsze jest do mnie pytanie nr 1 🙂
– jak zachęcać dziecko do samodzielnej zabawy?
– w jakich okolicznościach poczęły się nasze pierwsze córki (Ciekawe, że całkiem niedaleko w przestrzeni, chociaż w czasie było to wiele lat różnicy.)
– czy warto polecać książki o rodzicielstwie swoim dzieciom?

Zapraszamy z Jarkiem do słuchania!


Zastanawiasz się, jak podejście RIE działa w codziennym życiu? Dołącz do grupy rodzicielskiej Rodzice RIE, gdzie już ponad 2500 rodziców aktywnie pomaga sobie rozwiązywać codzienne wyzwania.

Grupa jest otwarta dla wszystkich! 🙂

Tomasz Smaczny on EmailTomasz Smaczny on FacebookTomasz Smaczny on InstagramTomasz Smaczny on LinkedinTomasz Smaczny on Youtube
Tomasz Smaczny
Nazywam się Tomasz Smaczny. Rodzicielstwo w duchu RIE (raj) to mój smaczny sposób na życie. Wspieram mamy i tatów w podejmowaniu najlepszych decyzji dotyczących wychowania swoich pociech. Żebyś jako rodzic miał więcej frajdy, spokoju, luzu i spełnienia. Robię to w oparciu o nurt rodzicielski RIE (czytaj: raj), który jako pierwszy konsekwentnie promuję publicznie w Polsce, oraz o wieloletnią praktykę coachingową. Sam jestem tatą pięciooletniej Tosi i doskonale wiem, że dużo łatwiej jest mówić niż robić.
Dlaczego to robię? Przeczytaj moją historię...

Zobacz także:

recent_post_slider category="67" limit="5" design="design-3" hide_post="5543"