W jakim wieku najlepiej zostać ojcem?

Niedawno miałem przyjemność być gościem Jarka Kani w podcaście „Ojcowska Strona Mocy”. Zostaliśmy ojcami w zupełnie różnym wieku: Jarek mając lat 25 a ja – 41. W związku z tym naturalnie zaczęliśmy gorąco dyskutować o najlepszym wieku na tacierzyństwo. O naszych doświadczeniach i wnioskach możesz posłuchać w rozmowie pod tym linkiem. Swoją drogą, ciekawe, co ty o tym myślisz… Jaki jest najlepszy wiek dla faceta na rodzicielstwo?

To oczywiście nie jedyny temat naszej półgodzinnej rozmowy. W tym męskim podcaście usłyszysz jeszcze:
– na czym polega filozofia rodzicielska RIE – to zawsze jest do mnie pytanie nr 1 🙂
– jak zachęcać dziecko do samodzielnej zabawy?
– w jakich okolicznościach poczęły się nasze pierwsze córki (Ciekawe, że całkiem niedaleko w przestrzeni, chociaż w czasie było to wiele lat różnicy.)
– czy warto polecać książki o rodzicielstwie swoim dzieciom?

Zapraszamy z Jarkiem do słuchania!


Jeśli zaciekawił Cię temat RIE i zastanawiasz się, jak to podejście działa w praktyce, dołącz do grupy rodzicielskiej Rodzice RIE, gdzie już ponad 1400 rodziców aktywnie pomaga sobie rozwiązywać codzienne wyzwania.


Bezpłatny kurs RIE
Tomasz Smaczny on EmailTomasz Smaczny on FacebookTomasz Smaczny on InstagramTomasz Smaczny on LinkedinTomasz Smaczny on Youtube
Tomasz Smaczny
Nazywam się Tomasz Smaczny i jestem ciekawym tatą.
Pomagam mamom i tatom małych dzieci podejmować najlepsze decyzje dotyczące opieki i wychowania swoich pociech. Żeby poczuli się spokojnie, kompetentnie i bardziej spełnieni jako rodzice.

Jak i dlaczego to robię? Przeczytaj moją historię...

Zobacz takżerecent_post_slider category="67" limit="5" design="design-3" hide_post="5543"