Jakiś czas temu wpadł mi w ręce artykuł z Cosmopolitan, w którym autorka uszeregowała mężów według znaków zodiaku. Nie ukrywam, że bardzo mnie rozbawił, choć poczułem się też wezwany do tablicy. Postanowiłem, że nie będę dłużny i odpowiem Paniom ich własną bronią. Co by się stało, gdyby zamienić w tym rankingu panów na panie, wprowadzając kilka adekwatnych (tzn. bardzo seksistowskich) korekt, na podstawie własnych męskich doświadczeń?

Zapraszam na chwilę relaksu lub… refleksji nad związkami damsko-męskimi. Oczywiście nic tutaj nie jest napisane na poważnie, żartujemy sobie. Wszystko jest wyssane z palca…

 #12. Bliźnięta

Niby jest twoją żoną, ale w tym samym czasie nie jest… Oczywiście nie ma jej, kiedy jest bardzo potrzebna, na przykład, żeby zrobić kolację, a kiedy już sobie radzisz – „jestem cała twoja, kochanie”. Decydując się na małżeństwo, przyjmujesz żonę z dodatkami, takimi jak kredyty konsumpcyjne, zakupoholizm i smsy od byłych kochanków. Właśnie się stęskniła i przyszła się przytulić. A tak w ogóle, dasz mi trochę kasy na kosmetyczkę? Ogólnie możesz znieść ten koszmar, ze względu na trzy powody: 1. ona jest boginią seksu; 2. ona jest niezwykle inteligentna i dowcipna; 3. ona jest boginią seksu. Tak, tak, podwójną!

#11. Ryby

Jeśli żona spod znaku Ryb czegoś chce, musisz jej to dać – natychmiast. A ona chce jeść, spać i do sklepu. Aaa, i do tatusia. Jednocześnie. Prawda jest taka, że jeśli chcesz żyć z babką Rybą, musisz być kochającym ojcem. Opiekuńczym i nieco srogim, żeby nie zaczęła tupać nóżkami i jęczeć, że wszystko jest nie tak. Dlatego klapsy w łóżku są bardzo wskazane. Z drugiej strony, to kobieta, która całkowicie oddaje się mężowi i jest wierna do bólu. I nawet jeśli zechcesz się jej pozbyć, to ci się nie uda.

#10. Strzelec

Strzelec to idealna żona. Romantyczna, ale praktyczna; kobieca, ale z jajami; cudowna kochanka i troskliwa matka… O ile, oczywiście, zamkniesz oczy, zatkasz uszy i szczerze w to uwierzysz. Mówią, że niektórzy mężowie Strzelców nie dostrzegają kochanków żony nawet we własnym łóżku. Jednak prędzej czy później kobieta Strzelec stwierdzi, że obecne małżeństwo stało się nieznośnie nudne i postanowi wyruszyć na polowanie. Lepiej sprawdź ją przed ślubem, a jeśli jesteś piątym lub szóstym mężem, nie martw się – jest szansa, że ​​już jej się nie będzie chciało wychodzić za mąż.

Twój Maluch nie śpi w nocy?

http://sleepconcept.pl/wp-content/themes/sleep-wp/assets/img/logo-light.pngNa hasło Tasty Way of Life, dodatkowe konsultacje gratis. Poznaj szczegóły i naszą historię.